Sık Sorulan Sorular

Evde Yatılı Hizmetiniz Var mı?

Vardiyalı sistem ile evde sağlık hizmeti verilmektedir.

Nöbetçi uzman doktor hizmeti sağlayabiliyor musunuz?

Nöbetçi uzman doktor organizasyonumuz, sadece bakım planımızda yer alan hastalarımıza 7/24 verilmektedir. Çalışma saatlerimiz içinde bu konuda gelen hizmet taleplerini ise konsültan doktorlarımızdan randevu alıp, eve yönlendirerek karşılamaktayız.

Eğitim programlarınız nelerdir?

Eğitim programlarımız tıbbi personel ve hasta ailesi eğitimleri olarak ayrılmaktadır. Tıbbi personel eğitim programımızda, tüm ekibimiz sürekli olarak anlaşma yaptığımız eğitimciler ve bizim tarafımızdan eğitilmektedirler. Bu eğitimlerin içerisinde sadece teknik bilgiler değil, hasta ve ailesi ile iletişim de yer almaktadır. Hasta ailesi eğitim programımız ise, her hastalık grubuna yönelik, aileye, hastaya veya hasta yakınlarına hastalıkla ilgili eğitim vermemiz, onları dikkat etmeleri ve uygula

Evde laboratuvar ve röntgen hizmetini nasıl veriyorsunuz?

Tahlil ve röntgen ihtiyacınız belirlendikten sonra uzman hemşire ve teknisyenlerimizi programlayarak uygun gün ve saatte bulunduğunuz yere gelerek röntgen çekimi yapılıyor veya tahlil örneği alınıyor. Anlaşmalı olduğumuz kurumlarda bu testlerin sonuçları çalışılarak size ve doktorunuza iletiliyor.

Takip ettiğiniz hastaların şikayet ve sıkıntılarına (Siz hastanın yakınında yokken) anında cevap veriliyor mu?

Hastamızın şikayetleri için şikayet değerlendirme prosedürü gereği işlem yapılır. Tıbbi veya idari sorunları 24 saat içinde çözümlemek mümkündür. 

Evde Sağlık ve Bakım hizmetinizde hastanıza nasıl bir güvenlik sunuyorsunuz?

Çalışan her elemanımızla ilgili güvenlik soruşturması yaparak ve hizmet sırasında devamlı denetleyerek hastamızın güvenliğini kontrol edebiliyoruz.

Verdiğiniz Evde Sağlık ve Bakım hizmetinin kalitesini nasıl kontrol ediyorsunuz?

Hem konusunda uzman süpervizörlerimizin gerçekleştirdiği ziyaretler hem de 24 saat telefon takipleri ile hastamıza uygulanan bakım devamlı kontrol altında tutulmaktadır. Ayrıca, dönemsel uygulanan hasta memnuniyeti anketleri ile de hizmet kalitemizin takibini yapıyoruz.