Kuruluş Profili

Kuruluş Profili

Eczacıbaşı Topluluğu kuruluşlarından Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri, Türkiye’nin “yerinde sağlık ve bakım çözümleri” sunan ilk ve en büyük kuruluşudur. Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımı ile geliştirdiği, yaşamı iyileştirmeye yönelik sağlık ve bakım çözümlerini, Eczacıbaşı Topluluğu’nun değerlerine ve uluslararası standartlara uygun olarak sunar.

Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri profesyonel sağlık kadrosu, kusursuz hizmet anlayışı ve teknolojik donanımı ile yaşamın birçok evresinde karşılaşılabilecek “sağlık bakım ihtiyaçları” için güvenilir ve özenli çözümler üretir.

Tedavisini evinde sürdürmek isteyen hastalar, sağlık durumlarını ofisinden takip etmeyi tercih eden yöneticiler, çalışanlarının sağlık takibini yaptırmak isteyen işverenler, doğum öncesi ve sonrası destek talep eden anneler, yaşlı hastalar, fiziksel engelliler ve benzeri durumlar için geliştirilen çözümlerin tek amacı “yaşamı iyileştirmek”tir.

Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri, sektörde Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsat alan ilk kuruluş olup, sektör standartlarının oluşması ve gelişmesinde de öncüdür.