Evde Sağlık Ve Bakım

Evde Sağlık Ve Bakım

Yaşamın tüm evrelerinde karşılaşılabilecek hastalık durumlarında, evinde tedavi olmak isteyen ya da tedavisinin evde sürdürülmesine karar verilen 7'den 70'e herkes için farklı bakım çözümleri, ileri teknoloji desteğiyle deneyimli tıbbi personel tarafından 7 gün 24 saat evde verilir.

Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri tarafından her hastanın kendisine özel gereksinimleri doğrultusunda planlanan evde bakım ve sağlık çözümleri, hastanın bulunduğu ortamda ve günlük yaşam akışı bozulmadan, en yüksek standartlarda sunulur. Doktor muayenesinden, kısa veya uzun süreli hemşirelik hizmetlerine, terapi hizmetlerinden diğer sağlık hizmetlerine (evde psikoterapi, konuşma terapisi ve diyetisyen ziyareti), tıbbi cihaz hizmetlerinden laboratuvar hizmetlerine kadar uzanan geniş bir yelpazeyi içerir.

Evde Sağlık ve Bakım kadrosu, kendi alanlarında en iyisi olan uzman doktorlar ve mesleki gelişimleri teorik işbaşı eğitimler ile sürekli beslenen sağlık personelinden oluşur. Bu profesyonel kadro, deneyim ve yetkinlik açısından hangi durumda ne yapılması gerektiğine anında karar verecek uzmanlıktadır.