Evde Doktor

Evde Doktor

Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri’nde, evde doktor hizmeti, eve bağlı ya da evde hizmet almayı tercih eden hastalara hekim şefkati, mesleki uzmanlık ve en son tıbbi teknolojiyi yüksek etik değerlerle birleştirerek sunulur.  Misyonu, eve bağlı veya evde hizmet almayı tercih eden hastanın ve hasta yakınlarının hayat kalitesini artırmaktır. Evde doktor hizmeti gereksiz hastane yatışlarını, acil servis başvurularını ve ambulansla transferleri engeller. Uzman doktor ziyaretleri randevulu olarak gerçekleştirilmektedir.

Evde uzman doktor hizmetine ihtiyaç duymanız halinde bütün uzmanlık alanlarından hekimlerle evde konsültasyon hizmeti alabilirsiniz. Sizi evinizin sıcaklığında ziyaret eden uzman hekimler alanlarıyla ilgili teşhis ve tedavileri düzenler, ev ortamında yapılabilecek olan tıbbi testleri ve girişimleri uygulayabilirler. Tıbbi durumunuzun gerektirmesi halinde düzenli ziyaretlerle hastalıklarınızın kontrol ve takibini yaparlar.

Evde radyoloji ve görüntüleme Evde ultrason veya doppler ihtiyacınız olduğunda uzman radyoloğumuz modern taşınabilir cihazlar ile birlikte gelip evinizin huzuru içinde tıbbi görüntülemenizi yapar. Görüntüleme raporunuzu hızla size ve doktorunuza e-mail ortamında ulaştırır. Evinizde röntgen ihtiyacı olması durumunda radyoloji teknisyenimiz modern taşınabilir cihazıyla gelip, istenen tüm planlarda röntgeninizi çeker. Röntgenin dijital görüntüsü e-mail ortamında hızla size ve doktorunuza iletilir. Röntgen raporunuz, uzman radyoloğumuz tarafından özenle hazırlanıp yine tarafınıza ulaştırılır. Evde tıbbi girişimler Uzman doktorlarımızın yetkisi dahilinde ev ortamında uygulanabilecek her türlü tıbbi girişim kurumumuzun yüksek kalite anlayışıyla sağlanır.

Primer hekime raporlama Durumunuzu takip eden bir ya da birden fazla primer hekiminiz olması durumunda evde bakım doktorumuz, sağlık durumunuzu, muayene bulgularınızı, tetkik ve görüntüleme sonuçlarınızı primer hekiminize raporlar. Yine primer hekiminizin önerilerini alarak bunların doğru biçimde uygulanabilmesi için gerekli organizasyonu yapar.