Eğer HAYAL edebiliyorsam, gerçektir.

Eğer HAYAL edebiliyorsam, gerçektir.

 

Eğer HAYAL edebiliyorsam, gerçektir.

Mutlu olun, mutsuzluk ve mutlu olmak bir seçimdir. Yaptığımız, yaşadığımızn yorumlar bizim enerji dengemizi belirler. Çekim alanımıza mutsuzlukta istekler yaratarak varamayız. Kök nedenlerimizden kaçamayız, ama zorlayarak inanaca dökerek biraz çalışarak kendimiz ile, zaman geçtikçe yaratımlamaya başlarız. Ben dört yıl inanca dökmeye çalıştım, egomun içinde o kadar kaybolmuş bir "ben" vardı ki, onunla mücadele etmeye başladım, artık inanaca dökebiliyorum ve yaratımlayabiliyorum. Yaradan yoktan var edendir. Bizlere kendinden üflemiştir ve bizler yoktan var edemeyiz, ama varolanı yaratımlayarak, hayatımıza çok rahat çekebiliriz.

Öncelikle varolduğumuz an için şükür ile başlasak, "Burada olmayı seviyorum, bu an'ın değerini ve gücünü anlıyorum ve biliyorum. Kendimi şanslı ve çok iyi hissediyorum".  Kendimi bütün olarak görüyorum. Kendi yaratımlarımın ve seçimlerimin paketini yaşıyorum. Kendime ait bir bütünde enerjim tam, yaşam tecrübemde direnç göstermeden ilerliyorum. Kendimi yaşam tecrübelerimde mutlu, rahat ve çok çaba sarfetmeden akışta yaşadığımı görüyorum.  Kendi niyetime istinaden olan insanları hayatımda buluyorum ve her dakika isteklerim, konusunda çok daha net oluyorum. 

Değerli olan nedir; benim kendim ile mutlu olmam ve kendime bakıyorum: mutluyum, kesinlikle!

Mıknatıs özelliğimiz o kadar yüksek ki... Hangi işi, başarıyı, sağlığı ve aşkı seçersem seçeyim, her şekilde onu kendime çeken bir mıknatıs olduğumu biliyorum.

Ve evren bolluk diyarıdır. Bolluğu seçiyorum, sınırsız olan bolluğu... Herkese yetecek kadar var, önemli olan ise herbirimizin bunu bilmesi, anlıyor olması ve istemesi.  Yaşantımın her alanında ve anında bereketli o kadar çok taraf var ki...

İstediğiniz şeyi yaratımlarken, ilk anlarda, onu düşünmek bile heyecanlandırır ve olumlu bir şekilde gerçekleşeceğine inanırsınız. Akabinde bundan bir arkadaşınıza bahsettiğiniz an da size eğer istediğinizin neden olmaması gerektiğine dair bir sebep söylerse bu negatiflik size yararı olmayan bir durumda bırakır. İsteğinizin özüne odaklandığınızda onu kendinize çekmeye başladınız ama şimdi ise onun yokluğuna odak verdiğiniz için, isteğiniz itilmiş olur.

Unutmayın ki hangi şey hakkında güçlü duygular beslerseniz; bu ister negatif olsun, ister pozitif olsun, çok hızlı bir şekilde fiziki olarak deneyiminize girerler.

Düşündüğünüz her şey, düşünmeye devam ettiğimiz sürece, özünü bizim yaşamımıza çekebilecek kadar güçlenecektir.

Ve hata diye bir şey yok sadece deneyimleriniz var.

Oto kontrolü sağlamak sizin elinizde, siz beyninizin sahibi ve ruhunuzun ise rehberi, kaptanısınız.

Anda kalmak, keyfini sürmek varken korku denen sadece düşüncelerde yatan egoyu yan köşede bekletmek yine sizin elinizde.

Evren bolluk diyarı ve sınırsız kaynakları var hepimize yetecek kadar mevcut.

Hayata güvenin, sınırlarınıı kaldırın ve ruh haliniz ne olursa olsun adım atmaya hep istekli olun.

Bol bol tazelenin ve hergün 2 dk nefes alıp vererek nefesinizin farkında olun.

Düşüncelerinizi mutlaka izleyin, kaygı ve tedirginlik varsa farkında olun ve sevgiyi hissetmeye çalışın. Yaradanın koşulsuz sevgisini nefesinizle içinize çekin.

  • Nefes alma dünyamız ile en güçlü, hayati bağımızdır.
  • Nefes alma teknikleri ile beyine normalden daha fazla oksijen gider. Bu da yaşlanmayı geciktirir.
  • Daha sağlıklı bir bedene dönüşürsünüz, fiziksel ve ruhsal tüm fazlalıklar dengeye gelir.
  • Yaratım gücünüz artar ve inancınız limitsiz düşlerinizle akar.
  • Yaşam gücünüz kuvvetlenir ve her şeyin özü olan SEVGİ enerjisi varolur.
  • Toksinlerinizin %70 i doğru nefes alış verişlerinizle atarsınız.

 

Sevgimle,

Gülay Şahin

Nefes Terapisti